Ogródki

Propozycje aranżacji, wybór roślin i mebli ogrodowych. Problemy związane z pielęgnacją roślin i szkodnikami
radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: Ogródki

Post autor: radpl » 20 paź 2011, 19:27

WojtekZ pisze:
Samuraj pisze:Ja bym sie chyba jednak nigdy nie zdecydowala na kupno mieszkania na tym osiedlu na parterze.

Po pierwsze okna sa strasznie nisko osadzone, przez co wszyscy dookola widza co robisz
po drugie ogrodki pozostawiaja wiele do zyczenia.

Sama bede mieszkac w mieszkaniu szczytowym na tym osiedlu i mam nadzieje, ze to byla dobra inwestycja :)
Jak narazie mam co do tego pewne watpliwosci :))

Pozdrawiam,
Ja jestem zadowolony z ogródka....i z mieszkania ..
mi tam się dobrze na nie patrzy z góry :)
radpl

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: Ogródki

Post autor: magda81 » 20 paź 2011, 22:10

Mnie się za to patrzy trochę gorzej bo liczyłam, że pomiędzy ogródkami będzie jednak przejście, tak jak to miało być pierwotnie. Teraz wygląda to trochę jak spacerniak w więzieniu ( sorry za skojarzenie, jeśli kogoś uraziłam ;) ). No, ale cóż, tak musi zostać. Ważne, że posiadacze ogródków są zadowoleni.

jacaacaj
Posty: 36
Rejestracja: 12 lip 2011, 01:08

Re: Ogródki

Post autor: jacaacaj » 27 mar 2012, 23:15

Fajna sprawa taki ogródek, 65 m kw. Dla dzieci rewelacja a wiosną, latem i jesienią życie towarzyskie będzie kwitło ;) Zawsze to jednak bliższy kontakt z sąsiadami. Taka namiastka domku jednorodzinnego.polecam i pozdrawiam wszystkich ogródkowiczów :wave:

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: Ogródki

Post autor: lidrad » 29 mar 2012, 20:42

Ja myślę, że dzięki szczęśliwemu rozmieszczeniu bloków bliski kontakt z sąsiadami mają nie tylko posiadacze ogródków, których z góry widać jak na dłoni, można się również zaprzyjaźnić z tymi z naprzeciwka, a również z parteru, taka namiastka wspólnego domu.

AniaV
Posty: 40
Rejestracja: 15 mar 2014, 16:45
Etap: V

Re: Ogródki

Post autor: AniaV » 27 kwie 2014, 13:00

Na wyższych piętrach także wszystko widać, tak na pocieszenie dla nie mieszkających na parterze. Może nie z dołu, ale z góry napewno :P

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Ogródki

Post autor: Tomek » 01 maja 2014, 14:00

jeśli chodzi o mnie, to ogródki to jeden wielki niewypał. powinno być jak w drugim etapie. trawka, ławki, itd. nie mam ogródka i niestety widzę z góry ludzki syf. co drugi ma postawione szopki na grabki, place zabaw dla dzieci, jedno koszą trawę, inni mają niemal zboże... mało atrakcyjny widok. niewiele jest ogródków, na których można zawiesić oko. w planach zawsze wszystko ładnie wygląda, później już nie bardzo.

AniaV
Posty: 40
Rejestracja: 15 mar 2014, 16:45
Etap: V

Re: Ogródki

Post autor: AniaV » 01 maja 2014, 18:46

Mnie place zabaw dla dzieci w ogródkach nie rażą, bo niby dlaczego. Jeśli ktoś ma dzieci to chce, aby ten ogródek służył także im. A i grabki gdzieś trzeba trzymać, niekoniecznie w salonie- a że komórek lokatorskich nie ma, to zostaje jedyne wyjście- szopki. :-)

grajwklasy
Posty: 30
Rejestracja: 27 lip 2012, 08:02

Re: Ogródki

Post autor: grajwklasy » 03 maja 2014, 07:33

Ze strony dewelopera atrakcja, aby sprzedać nisko położony parter, ze strony mieszkańców nad - masakra, szczekanie psów pod oknami, smród z grilla i przymusowe uczestnictwo w imprezach rodzinnych, hałasy dziecięce, a przecież balkon powinien być strefą wytchnienia i ciszy, zazdroszczę tym z II etapu, że nie mają tej całej wiochy w dole.

AniaV
Posty: 40
Rejestracja: 15 mar 2014, 16:45
Etap: V

Re: Ogródki

Post autor: AniaV » 03 maja 2014, 14:26

Trzeba było kupić mieszkanie w bloku bez ogródków... Przymusu chyba nie było?

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Ogródki

Post autor: beata » 03 maja 2014, 17:14

:D prawda :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości