Trochę historii i pytań

Zgłoszenia ewentualnych problemów technicznych forum oraz propozycje zmian
dejvo
Posty: 67
Rejestracja: 28 paź 2010, 11:04
Etap: I
Lokalizacja: Zalasewo

Trochę historii i pytań

Post autor: dejvo » 02 lis 2010, 16:55

Forum zostało otwarte 28 października 2010. Trafiła się okazja w firmie hostingowej (2 lata za darmo + domena .pl), więc postanowiłem założyć forum dotyczące naszego osiedla Swarzędz Południe.

Napiszcie proszę co sądzicie o tym forum? Strukturę podforów układałem na podstawie stron o podobnej tematyce.
Jesteście pierwszymi użytkownikami, więc może macie jakieś pomysły.

Na koniec chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób znaleźliście to forum?
Trzeba się promować, a wiadomo, im będzie nas wiecej, tym lepiej. ;)

__________________________________________________________
Założyciel forum
dejvo

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: Trochę historii i pytań

Post autor: radpl » 02 lis 2010, 18:38

Na ta chwilę struktura w zupełności wystarczy, ale wraz z rozwojem osiedla warto uzupełnic o kolejne wątki. Jedyne co można poprawwic to tło, bo trochę daje po :shock:

A skąd wiem o forum? Sam zobacz: http://forum.gazeta.pl/forum/w,84,11679 ... _.html?v=2
radpl

dejvo
Posty: 67
Rejestracja: 28 paź 2010, 11:04
Etap: I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Trochę historii i pytań

Post autor: dejvo » 02 lis 2010, 19:51

radpl pisze:Na ta chwilę struktura w zupełności wystarczy, ale wraz z rozwojem osiedla warto uzupełnic o kolejne wątki. Jedyne co można poprawwic to tło, bo trochę daje po :shock:
Poszukam może jakiegoś innego stylu phpBB, bo w tej chwili działamy na standardowym.
radpl pisze:A skąd wiem o forum? Sam zobacz: http://forum.gazeta.pl/forum/w,84,11679 ... _.html?v=2
...no właśnie to była moja forma promocji :D
dejvo

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Trochę historii i pytań

Post autor: ewciaja » 03 lis 2010, 12:53

[/quote]
...no właśnie to była moja forma promocji :D[/quote]

Promocja zadziałała bo i ja w ten sposób tutaj trafiłam :)

Jeśli chodzi o samo forum to bardzo dobry pomysł. Wszyscy oczekujemy tego cudownego (miejmy nadzieję) dnia kiedy odbierzemy nasze mieszkanka a do tego czasu możemy wymieniać się opiniami i relacjami z tego co i jak. No i w razie jakichś problemów (odpukać) zawsze jest wsparcie :)

Plus, fajnie poznać przyszłych sąsiadów!

Wygląd forum mi odpowiada, jest czytelne i przejrzyste, a z czasem napewno się jeszcze rozbuduje. Gratuluję pomysłu i realizacji!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość