dodatkowe informacje

Zgłoszenia ewentualnych problemów technicznych forum oraz propozycje zmian
k_e_i
Posty: 48
Rejestracja: 02 lis 2010, 10:59

dodatkowe informacje

Post autor: k_e_i » 23 sty 2012, 11:32

Witam

Jeżeli jest taka możliwość proponowałbym aby dodać dodatkowa informacje przy danych użytkownika, które wyświetlają sie przy pisaniu postu. Chodzi mi o to żeby można było uwzględnić informacje kto jest z którego etapu. Każdy etap będzie tworzył oddzielną wspólnotę rozliczana na innych zasadach, w związku z czym mogą pojawiać się przez to nie porozumienia na forum, (już takie miały miejsce)

dejvo
Posty: 67
Rejestracja: 28 paź 2010, 11:04
Etap: I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: dodatkowe informacje

Post autor: dejvo » 23 sty 2012, 17:36

Ja dodałem sobie do miejsca zamieszkania numer etapu. W ten sposób zawsze będzie wiadomo, z którego etapu jest dana osoba.
dejvo

admin
Administrator
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2010, 23:39
Etap: I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: dodatkowe informacje

Post autor: admin » 23 sty 2012, 17:46

Dodałem nowe pole w profilu o nazwie "Etap". Można tam wpisać z którego etapu budowy macie mieszkanie.
Zachęcam wszystkich użytkowników żeby wypełnili to pole, bo tak jak napisał k_e_i, ułatwi to komunikację.
Administrator

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: dodatkowe informacje

Post autor: Tomek » 03 lut 2012, 18:19

to już lepiej byłoby wpisać numer bloku. o wiele lepiej będzie toczyć rozmowę, a też będzie można poznać sąsiadów po nickach i łatwiej nawiązać nowe znajomości. a przy okazji jakiś problemów szybciej uderzyć z pytaniem do konkretnego sąsiada.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość