PSIE KUPY

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
piotr_sobczak
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2012, 22:04

Re: PSIE KUPY

Post autor: piotr_sobczak » 06 lut 2012, 22:17

ja osobiście mam psa i pozwalam mu robić kupy na chodniku. to tylko pies tylko....

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: PSIE KUPY

Post autor: lidrad » 07 lut 2012, 13:45

No pewnie sam po sobie nie posprząta. Apeluję do Wszystkich posiadających psa, czy psy w l. mn. sprzątajcie po swych pupilach. Dziś gdy szłam z 55 do domu, poczułam totalne obrzydzenie, tych okazów leżą już dosłownie setki. Nie wiem czy chcecie mieszkać w takich warunkach. Nie wahajcie się zwracać uwagi, gdy widzicie, że czyjeś psisko załatwiło się a właściciel nie sprzątnął. jeśli to nie poskutkuje trzeba będzie pomyśleć o mandatach. Wielu z nas przeprowadziło się tu z dziećmi, za chwilę nie będzie gdzie wyjść z dzieckiem, bo wszędzie zas....

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: PSIE KUPY

Post autor: ewciaja » 07 lut 2012, 20:06

Temat ważny i zgadzam się z większością, to nasze osiedle więc dbajmy o nie :thumbup:

A tak na rozluźnienie, dzisiaj bardzo mnie rozbawiło:

Pijany mężczyzna sika na mur domu. W tym momencie wychodzi z klatki starsza pani i patrząc z obrzydzeniem mówi:
- Ależ bydle.
A mężczyzna na to:
- Pani się nie boi, ja go mocno trzymam.

:lol:

asiarek
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2012, 19:36
Etap: I etap

Re: PSIE KUPY

Post autor: asiarek » 07 lut 2012, 20:54

jak wiecie droga ta jest oblegana nie tylko przez mieszkańców naszego osiedla, ale również z pobliskich domków. Niestety nie ma u nas obowiązku sprzątania, a przynajmniej egzekwowania go... nieraz widziałem jadących Strażników Miejskich, których kompletnie nie wzruszał widok psa załatwiającego swoje potrzeby i właściciela udającego że nie wie co też tam robi jego pupil... przyjdzie wiosna urośnie trawa bujna i zielon, która to zamaskuje... Głowa do góry nie będzie nic widać... :lol:

iwona
Posty: 64
Rejestracja: 08 gru 2010, 09:32
Etap: II etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: PSIE KUPY

Post autor: iwona » 08 lut 2012, 08:59

piotr_sobczak pisze:ja osobiście mam psa i pozwalam mu robić kupy na chodniku. to tylko pies tylko....
Piotrze ja rozumiem, że Twoja wypowiedz to była ironia, bo od razu przypomina mi się scena z "Dnia Świra" ... no comment

bobczok
Posty: 40
Rejestracja: 17 sty 2012, 15:17

Re: PSIE KUPY

Post autor: bobczok » 08 lut 2012, 10:25

MY mamy psa bezkupowego :lol:

aga2san
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2011, 21:23
Etap: II
Lokalizacja: Swarzędz

Re: PSIE KUPY

Post autor: aga2san » 08 lut 2012, 11:16

my na szczęście mamy papugę która robi swoje potrzeby w klatce :P
ale fakt faktem, że właściciele powonni sprzątać po swoich pupilach, nie jest fajnie natykać się na miny :problem:

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: PSIE KUPY

Post autor: radpl » 08 lut 2012, 21:15

bobczok pisze:MY mamy psa bezkupowego :lol:
Te na baterie się nie liczą :)

Szczerze mówiąc ja jeszcze żadnego guano nie widziałem.
radpl

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: PSIE KUPY

Post autor: lidrad » 22 lut 2012, 20:16

Wczoraj widziałam przez okno jak pan w czarnej, skórzanej kurtce szedł z psem brązowym z białą łatą na szyi, pies się załatwił, a Pan poszedł z nim dalej jakby nigdy nic. Jeśli mnie czyta niech wie, że następnym razem to raczej będzie nieprzyjemna rozmowa jeśli to zobaczę. Jak tak będą dalej co niektórzy postępować to grozi nam malaria.

łukasz
Posty: 37
Rejestracja: 09 sty 2012, 20:55
Etap: 1 ETAP

Re: PSIE KUPY

Post autor: łukasz » 22 lut 2012, 22:24

To nie jedyny sąsiad który zostawia "niespodzianki" po swoim piesku. Latem będą zapachy niesamowite.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości