Pomieszczenia pod schodami

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
SeKot
Posty: 28
Rejestracja: 10 sty 2012, 17:30

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: SeKot » 27 sty 2012, 15:42

oj obiecywał, obiecywał niejaki pan Przemysław który wciskał również kit że rolety będą antywłamaniowe ;) szkoda że jak tylko odebrałem mieszkanie i dzwoniłem wyjaśniać te sprawy to Pan Przemysław już nie pracował w agrobexie

agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: agi » 28 sty 2012, 19:44

igi pisze:
asiarek pisze:można wystąpić przeciw developerowi o odszkodowanie
Żeby wystąpić o odszkodowanie, musi być jakaś szkoda.
Poza tym, nie przypominam sobie, żeby ktoś obiecywał wspólną własność komórek.

A ja sobie przypominam i myślę, że wielu z nas też sobie przypomina drogi "igi" :) Mi również powiedziano, że komórki mają być wspólne dla wszystkich.
A szkoda została wyrządzona, tak jak twierdzi "asiarek"- szkoda moralna, to też szkoda. I teraz wielu z nas nie ma nawet gdzie schować swoich rowerów, wózków dziecięcych itp.

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: maki » 04 lut 2012, 19:15

A może ktoś powiedzieć ile płaciliście za te pomieszczenia gospodarcze i jakie jest duże ??

Kawa
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2011, 08:28

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: Kawa » 05 lut 2012, 12:35

Wiem tyle, że ok 1000 zł za metr. Metraż tego pomieszczenia zależnie od klatki ale ok 10 m. kw. Liczone jest w płaszczyźnie podłogi czyli nawet pod skosami schodów wliczają.

piotr_sobczak
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2012, 22:04

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: piotr_sobczak » 06 lut 2012, 22:26

Rzeczywiście sprawa pomieszczeń jest dość dziwna i ma tzw. podwójne dno. Wiem, że były zapisy na pomieszczenia na listę i wówczas to była droga zakupu. Poruszanie teraz tego tematu jest moim zdaniem już bez sensu bo pomieszczenia sprzedane i nima o czym gadać. Najbardziej zabawne sa stwierdzenia "Pani w brązowej bluzce powiedziała...." :):):) Teraz Pani zmieniła bluzkę i trudno ją odszukać. Mieliście na piśmie , że będzie np 8 komórek do dprzedania itp? ja osobiście nie widziałem, lecz byłem zapisany na liście.

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: maki » 07 lut 2012, 14:59

Ja jestem z 3 etapu i np mogę jeszcze kupić, dlatego się interesuję.

piotr_sobczak
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2012, 22:04

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: piotr_sobczak » 07 lut 2012, 21:32

tak - jak najbardziej możesz kupić! miałem na myśli nas czyli osoby z I etapu. moja rada jest taka: dzwoń do działu sprzedaży co 2-3 dni i się pytaj i spróbuj się wpisać na listę oczekujących. nie odpuszczaj!!!!! powodzenia!!!

pita
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2012, 12:28

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: pita » 15 lut 2012, 12:41

witam wszystkich.
jesli chodzi o pomieszczenia pod schodami to wyraznie pamietam, ze otrzymalem informacje, ze kilka z nich jest na sprzedaz, a pozostale zostana zagospodarowane na pomieszczenia administracji. Nikt natomiast nie obiecywal mi, ze beda ne wspolne. Nie rozumiem wiec tych pretensji. Mam wrazenie, ze jest to retekst do kolejnych narzekan na dewelopera, ktorych jest pelno na tym forum... Wiekszosc postow jest przepelnione zloscia i pretensjami tak mocno, ze az odechciewa sie czytac. Ludzie a moze troche radosci z nowego mieszkania ?! ;)

WojtekZ
Posty: 42
Rejestracja: 28 lip 2011, 07:51

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: WojtekZ » 15 lut 2012, 20:57

uuu....cóż za wyrozumiałość .... dla Agrobexu....cóż za wyrozumiałość za to, że jednak pomieszczenia na sprzedaż a nie wspólne użytkowanie.... wydaje mi się, że te ostatnie posty pisze jedna i ta sama osoba ...a dlaczego ??? Ale rozumiem to "usprawiedliwienie" i powiem, że byłem pierwszy, który tu zamieszkał, który odebrał mieszkanie i który dostał zapewnienie, że pomieszczenia pod schodami będą częścią wspólną dla wszystkich lokatorów...pomijając jedno pomieszczenie dla sprzątaczy.
Koniec, kropka....i proszę się nie wychylać z postami, że z góry wiedzieliście o sprzedaży tychże pomieszczeń....bo jeszcze zaczniecie wciskać kit, że zostaliście poinformowani ( przy zakupie mieszkania ) o dopłatach za nadmetraż o roletach "antywłamaniowych" i o opóźnieniach w budowie czwartego etapu...litości proszę....

Kawa
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2011, 08:28

Re: Pomieszczenia pod schodami

Post autor: Kawa » 15 lut 2012, 23:18

Wojtek przecież podpisywałeś umowę i wiedziałeś, że jak będziesz miał większe mieszkanie to musisz dopłacić.
Nikt na umowie nie wymienił nigdy słowa antywłamaniowa, czyli towar zgodny z umową - bo roletę masz.
Pomieszczenie mogłem kupić ale było już za późno, czyli informowali.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości