Plac zabaw

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: Plac zabaw

Post autor: BabaJaga » 06 sie 2012, 23:40

warto byłoby zapytać kto poniesie koszt tego placu zabaw, bo Agrobex miał ten plac zabaw zrobic na 4 etapie we własnym zakresie, żeby się nie okazało że wcisną to w koszty wspólnoty, zresztą co do ławek tez mam obawy, że wrzucili to w koszty eksploatacji wspólnocie z II etapu, jakoś nie wierzę w to że nam zasponsorowali 4 ławki i robociznę

WojtekZ
Posty: 42
Rejestracja: 28 lip 2011, 07:51

Re: Plac zabaw

Post autor: WojtekZ » 16 sie 2012, 15:18

Przecież płacimy w czynszu za plac zabaw... Zresztą byłem dziś w Agrbexie i dowiedziałem się, że plac zabaw już jest na etapie realizacji. gotowy ma być wczesną jesienią. Będą robione spowalniacze i oznakowanie osiedla. Postarają się jeszcze o zebranie wspólnoty jakoś w styczniu.

agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Plac zabaw

Post autor: agi » 16 sie 2012, 17:16

O jak się cieszę :D !!!Jeśli tak będzie to już schładzam szampana :) !!! pozdrawiam inicjatora- Wojtka- sąsiada! :clap:

igi
Posty: 127
Rejestracja: 15 lis 2011, 20:00
Etap: II

Re: Plac zabaw

Post autor: igi » 16 sie 2012, 19:21

A gdzie stanie ten mityczny plac zabaw?

BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: Plac zabaw

Post autor: BabaJaga » 16 sie 2012, 20:34

płacimy za "utrzymanie" mitycznego placu zabaw a nie za jego powstanie, to tak jak z trawą na II etapie płacimy za koszty jej utrzymania (koszenie, nawadnianie) ale Agrobex zakupił ją na swój koszt o to mi chodziło
na marginesie widziałam "plac zabaw" na Radosnej też autorstwa Agrobexu, pozostawia wiele do życzenia

jacaacaj
Posty: 36
Rejestracja: 12 lip 2011, 01:08

Re: Plac zabaw

Post autor: jacaacaj » 17 sie 2012, 01:26

Witam
Z tego co pamiętam to na Radosnej ten placyk jest zbyt mały. Nam pozostaje czekać na to co wykombinuje nasz deweloper.
Mam nadzieję, że choć raz staną na wysokości zadania i zrobią plac z prawdziwego zdarzenia. Czego nam, a przede wszystkim dzieciom życzę.
pozdro

Spineczka
Posty: 42
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:59

Re: Plac zabaw

Post autor: Spineczka » 19 sie 2012, 10:17

Wspaniale , że plac zabaw powstanie, nasze maleństwa będą mogły się wreszcie bezpiecznie bawić.
Jeśli mogę zaproponować , może spotkajmy się wszystkie mamy i tatusiowe i pogadajmy jaki ten plac powinien być.
Ja na swoim osiedlu gdzie aktualnie mieszkamy sami z lokatorami we współpracy z administracją wymyślaliśmy jakie sprzęty i piaskownice oraz małpi gaj mają stanąć na placu zabaw. :D
Może administracja AGROBEXU wyrazi zgodę na taką konsultację przecież to my wiemy najlepiej jakie przyrządy będą się podobać naszym milusińskim.
Powinny być kolorowe, częściowo metalowe częściowe drewniane, dostosowane do poziomu trudności i wieku dziecka , pamiętajmy o huśtawkach muszą być dla dzieci małych obudowane ze wszystkich stron z rozdzieleniem na nóżki - w ubiegłym roku leżało maleństwo na oddziale intensywnej terapii bo wypadło z niezabezpieczonej prawidłowo huśtawki- masakra. Małpi gaj powinien znajdować się w oddaleniu od huśtawek – o tym projektanci zapominają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Całość placu ogrodzona i z daleka od samochodów , pamiętajmy aby sprawdzić czy nie będzie stały w samym słońcu bo w upały stanie się gorącą pustynią.
My na placu mamy piasek taki jak nad morzem dzieciaki aż kwiczą z rozkoszy jak biegają w gołych stópkach, dwa razy do roku jest oczyszczany i nanoszony nowy tak aby zawsze był czysty i fajny.
Piaskownice duże z czystym piaskiem jeśli to możliwe zabezpieczane na noc specjalnymi przykrywami – przed zwierzętami- odchody – toksoplazmoza!!!!!, czy kawałkami szkła czy pety!!!!!!!!!
Tak ja sobie myślę i wyobrażam plac dla mojego Misiaka , który uwielbia baraszkować na placu zabaw :D
Pozdrawiam bardzo serdecznie i do zobaczenia

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Plac zabaw

Post autor: ewciaja » 20 sie 2012, 22:45

Spineczka, Twój plan placu zabaw brzmi rewelacyjnie, ale obawiam się że nie mamy co spodziewać się takich luksusów. Po zobaczeniu kilku placów autorstwa Agrobexu (m.in. przy wieżowcu na Działyńskiego) spodziewam się 1 huśtawki, piaskownicy i ławki :shifty:

Poza tym macie rację, że to Agrobex deweloper powinien ponieść koszty jego budowy, nie wspólnota.

Piskes
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:38
Etap: Etap II

Re: Plac zabaw

Post autor: Piskes » 22 sie 2012, 09:00

Jeżeli owy plac zabaw ma powstać na trawniku przy II etapie, to będziemy protestować... w planach nie było tu pod naszymi oknami żadnego placu zabaw i niech tak zostanie... Niedługo rusza budowa IV etapu, więc najlepiej tam wkomponować w plan (który dopiero powstaje) plac dla dzieci...
Pozdrawiam

bobczok
Posty: 40
Rejestracja: 17 sty 2012, 15:17

Re: Plac zabaw

Post autor: bobczok » 22 sie 2012, 18:20

protestować przeciwko powstaniu placu zabaw dla dzieci?
masakra :evil:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości