Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 24 wrz 2012, 16:56

właściciel, a raczej właścicielka, naszej osiedlowej restauracji jeździ TOYOTĄ AVENSIS. jest tu rzadko, a jak przyjedzie to parkuje przy krawężniku. zatem po co Akirze miejsce parkingowe? dla dostawców? przy tym ruchu, to oni raczej rzadko przyjeżdżają :-)

a wracając do tematu - kierowca Seata bardzo często tak parkuje. kiedyś widziałem go zaparkowanego w ten sposób kawałek dalej. w tym momencie trzeba było zadzwonić po Straż Miejską!

jacaacaj
Posty: 36
Rejestracja: 12 lip 2011, 01:08

Re: Parkowanie

Post autor: jacaacaj » 27 wrz 2012, 19:47

Kierowco Ibizy! Słyszy? Ostatnie ostrzeżenie.

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: piotrw » 04 paź 2012, 09:28

Chciałem wrócić do tematu, który poruszyłem 3-4 wątki temu - AKIRA:
Gdy poruszyłem ten temat na forum, napisałem też równolegle maila do Agrobexu z zapytaniem o miejsce parkingowe Akiry. Troszkę się tam wyzłościłem i wyrzuciłem swoje żale i nie spodziewałem się w sumie odpowiedzi :-) Wczoraj jednak zadzwoniła do mnie pani Katarzyna Cegłowska z bardzo ciekawymi informacjami. Powiedziała, że przeprowadziła małe śledztwo i wynika z niego, że miejsce oznaczone kopertą nie należy formalnie do Akiry - nie podpisano w tej kwestii żadnej umowy z Agrobexem. Zapewniła mnie, że prawo do parkowania tam mamy wszyscy.

Moje podejrzenia są takie, że właściciel Akiry posmarował komuś z budowy, żeby te kilka kresek namalował i daliśmy się ładnie na to nabrać.

Podsumowując:
- punkt dla Pani Katarzyny za reakcję na zgłoszoną sprawę,
- sikamy na kopertę akiry i stawiamy tam autka bez stresu. Mimo wszystko, życzę im w końcu jakiegoś klienta.

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 04 paź 2012, 11:02

a ja tą sprawę na miejscu Agrobexu inaczej załatwiłbym - skoro sobie namalowali kopertę, to wystawiłbym im proformę faktury za wynajem miejsca parkingowego. kwotę naliczyłbym za cały okres wynajmu lokalu i w portkach nie zmieściliby się :-)

a przy okazji - wielkie gratulacje dla kierowcy PEUGEOTA 1007! wczorajsze zaparkowanie było mistrzowskie i nie do podrobienia :clap: żałuję, że nie miałem aparatu przy sobie, bo podzieliłbym się z resztą. jesteś moim NUMEREM JEDEN. oby tak dalej...! :evil:

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: zbynio79 » 04 paź 2012, 12:55

piotrw pisze:Chciałem wrócić do tematu, który poruszyłem 3-4 wątki temu - AKIRA:

"- sikamy na kopertę akiry i stawiamy tam autka bez stresu. Mimo wszystko, życzę im w końcu jakiegoś klienta.
"

Twoje życzenie się spełniło, bo zamówiłem już u nich dwukrotnie i mam zamiar w miarę kolejnych promocji zamawiać ponownie
a jeśli chodzi o miejsce parkingowe to popieram w 200 % (słownie dwieście procent) :D

bobczok
Posty: 40
Rejestracja: 17 sty 2012, 15:17

Re: Parkowanie

Post autor: bobczok » 06 paź 2012, 09:36

widze że nie macie co robić tylko się zajmujecie zaparkowanymi autami masakra :lol:

ktos tam pisał ze wezmie aparat i zrobi zdjęcie ha ha ha

może jeszce film nakreci

do roboty sie bieżcie a nie przy kompie non stop i jakis żale non stop :crazy:

agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Parkowanie

Post autor: agi » 06 paź 2012, 15:44

To forum między innymi istnieje właśnie po to, aby swoje żale i uwagi zgłaszać ! Jeśli Pan/i się udziela w tym temacie w sposób tak złośliwy pozostaje mi tylko myśleć, że to Pan/i tak "cudownie" parkuje, co przeszkadza zdecydowanej większości...

Kawa
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2011, 08:28

Re: Parkowanie

Post autor: Kawa » 07 paź 2012, 14:17

Jestem na tym forum od początku jego istnienia i dodam, że już były tutaj zdjęcia aut źle zaparkowanych.

Samuraj
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:40
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: Samuraj » 07 paź 2012, 23:29

Pomysł ze zdjęciami był chybiony, ale wątek jak najbardziej trafiony.
Przy bloku numer 3 samochody ostatnio były tak zaparkowane, że stojąc na miejscu parkingowym niedaleko śmietnika, nie mogłam wyjechać!
Pomijam fakt, że jakieś nie myślące osoby zastawiają wyjazd.
Parkujcie sobie gdzie chcecie, ale róbcie to tak, żeby można było normalnie wyjechać bez uszkodzenia samochodów!
A właścicielowi czarnego jaguara, który stał ostatnio zaparkowany na środku osiedla to gratuluję głupoty i braku wyobraźni :)

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 09 paź 2012, 10:25

ostatnimi czasy często wracam z pracy jadąc właśnie za naszym sąsiadem od Jaguara. powiem szczerze, nikt mi nie powie, że parkuje na chodniku, bo nie ma miejsca na parkingu! o godzinie 15:30 parkingi nie są pełne, a Pan od Jaguara mimo że są miejsca wolne, to parkuje na chodniku tak, żeby z auta od razu wejść do klatki

może apel na mam z wózkami - nie krępujcie się. chodniki są dla ludzi, nie dla aut. może jedno/drugie otarcie komuś auta pomoże :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości