Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: piotrw » 20 lis 2012, 07:02

no to Strażniki będą miały co robić przez kilka dni. Szkoda mała tylko, że nie postawili znaku B35 zamiast B36, bo nadgorliwość SM w wypisywaniu mandatów jest znana:)

łukasz
Posty: 37
Rejestracja: 09 sty 2012, 20:55
Etap: 1 ETAP

Re: Parkowanie

Post autor: łukasz » 20 lis 2012, 16:04

Niektórych kierowców (m. in. czarnego Jaguara) trzeba wysłac na kurs doszkalający dla kierowców bo nie znają znaków drogowych.

mivchal
Posty: 41
Rejestracja: 30 mar 2011, 11:51
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: mivchal » 20 lis 2012, 18:37

niektórzy to uciekli z chodnika bloku nr6 na chodnik pod blok nr 3 :lol:

lechukorn
Posty: 46
Rejestracja: 09 gru 2010, 22:51
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: lechukorn » 20 lis 2012, 18:48

Przy 3 tez już są znaki wiec długo tam nie postoją :)

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 21 lis 2012, 16:13

tylko czekam, aż kiedyś przyjedzie Straż Miejska swoją Dacią Logan z pełnym bagażnikiem blokad na koła i "zagwarantuje" niektórym przymusowy, dłuższy postój pod blokiem :-) niektórzy właściciele pojazdów wymienionych wyżej niejednokrotnie, nic sobie z tych znaków nie robią i dalej parkują tak gdzie wcześniej...

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: zbynio79 » 21 lis 2012, 17:05

tylko jest taki problem, że wjeżdżając na osiedle pierwszym wjazdem, to pod blokiem nr 6 jak i nr 3 nie ma zakazu zatrzymywania, znaki te są postawione od drugiej strony bloku, więc oznakowanie nadaje się do poprawki.

czarn78
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2012, 10:15
Etap: 1210

Re: Parkowanie

Post autor: czarn78 » 21 lis 2012, 17:08

:lol: troche mnie smieszy to, ze nie macie nic innego do zrobienia jak chodzic i swiecic czy ktos parkuje na chodniku czy tez nie :lol:

wasze zachowanie jest bardzo zabawne i mysle ze to dobry wątek by sie posmiac , moze was to nie smieszy bo widocznie wasze zaineresowania to parking i chodnik na osiedlu. Ja mam inne ambicje a teraz prosze o wasze negatywne i mało ambitne wypowiedzi na moj temat :P
dla porownania na innych osiedlach na w Nowej wsi tez ludzie parkuja na chodnikach i ulicy jakos nikt z tego nie robi duzej afery wiadomo ze ludzie są rozni jak i tu znalazło sie pare osob , ktore nie sa elastyczne , wiadomo tez ze jest wiecej aut niz miejsc parkingowych to gdzie ci ludzie maja parkowac? Na ksiezycu?

M.D.
Posty: 193
Rejestracja: 19 lip 2011, 11:55
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: M.D. » 21 lis 2012, 17:52

Na ksieżycu, albo na słońcu jak wolisz. Inne osiedla nas nie interesują, nas interesuje bezpieczeństwo i komfort na NASZYM osiedlu. Pośmiać możesz się dowoli to Twój wybór, my też sie pośmiejemy. Ambicje masz inne, być może, ale wyobrażni za grosz.

iwona
Posty: 64
Rejestracja: 08 gru 2010, 09:32
Etap: II etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: iwona » 21 lis 2012, 19:09

czarn78 rozumiem, że nie masz dzieci i nie poruszasz, przepraszam, "przeciskasz" się z wózkiem między blokiem a autami, rozumiem również, że nie masz auta i nigdy nie denerwowałeś się że musisz wjeżdżać na miejsce parkingowe pod blokiem na 4 razy albo wykręcać w przeciwną stronę i objechać pół osiedla bloki bo ktoś sobie stanął na chodniku. A może my pośmiejemy się z Ciebie kiedy zachowanie jakichś sąsiadów na osiedlu będzie Cie denerwować...? Może np. ktoś naprzeciwko Ciebie ma psa i on strasznie szczeka gdy Ty akurat wracasz zmęczony po 10 godzinach z pracy a nasze "wesołe forumowe towarzystwo" ;) jest akurat miłośnikami zwierząt i chętnie pośmiejemy się z Ciebie... , może sąsiad z wiertarą wierci w niedzielę gdy chcesz zjeść obiad z żoną w sielankowym nastroju... etc. Nie będziemy z Tobą polemizować, bo nas ten temat dotyka i już. My stosujemy się do ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa drogowego i nie mamy zamiaru się na to godzić. Jeśli Cię to śmieszy to siedź w domu i śmiej się z tego do monitora swojego komputera.
P.S. A może Ty jednak poruszasz się autem marki ....Black Dżag...? xD

czarn78
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2012, 10:15
Etap: 1210

Re: Parkowanie

Post autor: czarn78 » 21 lis 2012, 19:12

A tu sie mylisz.
Dzieci mam i auto mam ale nie mam takiego cisnienia jak wy xD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości