Internet Telewizja

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Internet Telewizja

Post autor: maki » 31 lip 2012, 09:50


tombusz
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2012, 13:46
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: tombusz » 26 lis 2012, 17:11

Pytanko: czy podpisywał ktoś ostatnio umowę z inotelem? Jak u Was, odzywał się ktoś? Ja czekam już na instalatora 3 tygodnie i mimo moich telefonów, ponagleń i próśb nadal nikt się od nich nie odzywa. Firma inotel chyba zapomina że mamy XXI wiek :/

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: zbynio79 » 26 lis 2012, 17:28

coś kiepsko trafiłeś z tym monterem, ja podpisywałem umowę w ubiegłym roku i pan był po 2 dniach.

Samuraj
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:40
Etap: II

Re: Internet Telewizja

Post autor: Samuraj » 26 lis 2012, 17:59

Jak ja podpisywalam umowe z INOTELE, panowie byli u mnie po 24 godzinach.

tombusz
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2012, 13:46
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: tombusz » 28 lis 2012, 13:49

Odnośnie inotela najświeższe informacje: ich inwestycja na 3 etapie nie jest ukończona, przynajmniej taką informację przekazała mi pani na infolinii i firma nie jest w stanie określić nawet przybliżonego czasu rozpoczęcia świadczenia usług w tej lokalizacji.
natomiast wczoraj pan Maciej Zawadzki, ich przedstawiciel z którym podpisywałem umowę mówił coś o uszkodzonych skrzynkach i też mówił że w najbliższym czasie internetu nie będzie.
Jednym słowem brawa dla firmy inotel za profesjonalne podejście do klienta. Dodam że za każdym razem to ja musiałem do nich wydzwaniać i się przypominać, za każdym razem słysząc "właśnie miałem dzwonić" :)
Pan Maciej już telefonu nie odbiera :clap:

EDIT:
Właśnie dzwonił do mnie kierownik sprzedaży z inotela, chyba po moim ostatnim telefonie na infolinię zaczęli traktować sprawę serio ;) Przekazał że instalacja jest gotowa, technik będzie podłączał klientów od piątku, umów na Zamoyskiego jest około 20 i w jakieś 3 dni powinien się wyrobić.

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Internet Telewizja

Post autor: maki » 29 lis 2012, 09:16

Wczoraj do mnie dzwonił gość z Inotela i mówił, że mają promocję 2 miesiące za darmo na spróbowanie, do piątku trzeba się zdecydować. Zapytałem przy okazji o te problemy z podłączeniem na naszym osiedlu. Powiedział, że nie ma awarii tylko instalatorzy mają takie terminy.

tombusz
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2012, 13:46
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: tombusz » 30 lis 2012, 13:18

Hehe, maki, mi też mówili na początku że są takie terminy, później jak już wszystkie terminy przez nich wyznaczone zostały przekroczone zaczęli mówić o awarii. Dołączyłeś do grona klientów robionych przez inotel bambuko ;)
Do mnie oczywiście nikt od nich się nie odezwał mimo że byłem zapewniany że w piatek już się będę cieszył z internetu, dzwonić znów musiałem sam. Obecnie sytuacja wygląda tak, że czekamy na zespawanie światłowodu biegnącego do naszego osiedla gdzieś hen, na stacji czołowej na os. Raczyńskiego. Operacja jest planowana na przyszły wtorek, więc jest szansa że zaczną podłączać na koniec przyszłego tygodnia. Oczywiście jeśli nie wystąpią jakieś dodatkowe komplikacje :roll:

W miedzyczasie ktoś z mojej rodziny mieszkający w malutkiej wsi w małopolsce zamawiał internet w Tepsie (Orange) i juz dawno zdążyli ich podłączyć, żeby pociągnąć linię telefoniczną postawili im nawet specjalnie słup obok domu.
Jak się chce to można :)

tombusz
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2012, 13:46
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: tombusz » 30 lis 2012, 16:24

Tak? i co mówił?

francuski_lew
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2011, 23:42

Re: Internet Telewizja

Post autor: francuski_lew » 06 gru 2012, 11:35

Witajcie !


Zamówiłem usługi w firmie INEA- mają teraz rewelacyjną ofertę na pakiety HD i szybki internet. Przedstawiciel załatwił mi błyskawicznie instalacje. Umowę wprowadził przy mnie do systemu po czym od razu zostałem umówiony na montaż.Montaż odbył się bardzo szybko. GORĄCO POLECAM !!!

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Internet Telewizja

Post autor: maki » 06 gru 2012, 17:04

Ładna reklama :) 3 posty użytkownika i każdy o usługach INEA :) a co do inei to ja mam z nimi bardzo złe wspomnienia, po pierwsze drogo, po drugie jak internet nie działał to zwalali na innych. Pewnego razu nawet tydzień nie miałem internetu. Na koniec się dowiedziałem, że za wypowiedzenie umowy muszę zapłacić karę, która była wyższa niż pozostawienie internetu na starym mieszkaniu bez korzystania z usługi do końca okresu umowy :) NIECH ŻYJE INEA !!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości