użytkowanie mieszkań na parterze

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

użytkowanie mieszkań na parterze

Post autor: NIN » 28 lis 2012, 18:06

Jestem w trakcie urządzania swojego M na parterze w bloku A5.
Możecie podzielić się wrażeniami z użytkowania mieszkań parterowych z I i II etapu. Pomijam sprawy z parkowaniem, grillowaniem itp, które były poruszane na forum.
Bardziej interesuje mnie to np. czy w mieszkaniu "ciągnie" zimno od posadzki, czy coś "wyłazi" na ścianach i posadzkach w postaci wilgoci, pleśni itd., czy idzie przyzwyczaić się do okien tak nisko chodnika, jak się użytkuje ogródek itd.
Wiem, zapewne zapytacie - najpierw kupił mieszkanie, potem się zastanawia. Niestety, poniekąd byłem przymuszony do parteru. Teraz siedzę, remontuję, obserwuję i mam pierwsze spostrzeżenie - popołudniami i wieczorami robi się bardzo cicho i fajnie. Na ogrzewaniu na razie nie oszczędzam, żeby dobrze osuszyć. Jak będzie dalej - zobaczymy
pozdrawiam

czarn78
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2012, 10:15
Etap: 1210

Re: użytkowanie mieszkań na parterze

Post autor: czarn78 » 29 lis 2012, 11:01

Witam, odnosnie okien idzie sie przyzwyczaic do tak niskiego parteru, to kwestia czasu.
Co do scian to wychodzi co nie co ,jak to wiadomo nowe budownictwo musi odparowac.Mieszka sie naprawde fajnie cisza i spokoj, sa mankamenty ale to jak na każdym osiedlu. Pozdrawiam

czarn78
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2012, 10:15
Etap: 1210

Re: użytkowanie mieszkań na parterze

Post autor: czarn78 » 29 lis 2012, 11:03

czarn78 pisze:Witam, odnosnie okien idzie sie przyzwyczaic do tak niskiego parteru, to kwestia czasu.
Co do scian to wychodzi co nie co ,jak to wiadomo nowe budownictwo musi odparowac.Mieszka sie naprawde fajnie cisza i spokoj, sa mankamenty ale to jak na każdym osiedlu. Pozdrawiam
Na posadzce nie na scianach wychodzi ale bardziej jesienno-zimową porą, Zimno troszke ciagnie od posadzki ale za to latem jest przyjemnie chłodno a zimą ciepło :)

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: użytkowanie mieszkań na parterze

Post autor: NIN » 27 gru 2012, 18:56

czarn78 pisze:
czarn78 pisze:
Co do scian to wychodzi co nie co
Na posadzce nie na scianach wychodzi
Ludzie! Nie straszcie! Co wyłazi? Grzybek? Wilgoć?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości