Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
lisosek
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2011, 09:12
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: lisosek » 09 gru 2012, 20:37

Na linku dodanym przez Tomka jest plan pogladowy osiedla, ja mowilam co jest w projekcie budowlanym. Jednak w jednym i drugim wyraznie widac ze zjazd nr 1 zostanie zamkniety. :wave:

FJAJ
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2011, 14:52

Re: Parkowanie

Post autor: FJAJ » 10 gru 2012, 17:03

Drodzy sąsiedzi ......

A pamiętacie początek istnienia, wypowiadania się na forum ... ?
"...... Witamy sąsiadów...., zapraszamy na kawę.... ale jesteście fajni ...... itp...." A teraz ? Trochę się zmieniło co ? Patrząc po wypowiedziach.
Dla mnie problem jest jeden i myślę, że trafny. My nie umiemy ze sobą rozmawiać. Nie tyle co nie umiemy co nie próbowaliśmy(Mówię o rozmowie live ;) ). Wykorzystujemy nasze klawiatury, która pomaga nam odważne "wystukać" wypowiedzi na różne tematy. Ta odwaga znika w momencie bycia świadkiem czegoś co komuś coś nie pasuje. Dlaczego piszę to pod tematem Parkowanie ? To już chyba sami możecie Sobie na to odpowiedzieć.

Najlepsze tematy, w których widać było solidarność i pełne porozumienie to walka o akty notarialne, zwrot za m2..... warto do nich czasami wrócić . ;)

To takie moje przemyślenia :D


Pozdrowienia. :)

PS. Macie już choinkę :D ??????

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: zbynio79 » 10 gru 2012, 18:32

my mamy, żywą :D i jest miło i sympatycznie w mieszkaniu, wyluzjcie idą święta :D

iwona
Posty: 64
Rejestracja: 08 gru 2010, 09:32
Etap: II etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: iwona » 10 gru 2012, 20:12

FJAJ - zgadzam się z Tobą ...ale co proponujesz...? Spotykajmy się na żywo? xD Ja chętnie spotkałabym się wieczorkami z kimś kto lubi grać w karty. W pokera jeszcze nie umiem, ale w "Tysiąca" to rzucam rękawicę :P
P.S. Admin mi wątek usunie,ale tu więcej osób przeczyta ;)

Piskes
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:38
Etap: Etap II

Re: Parkowanie

Post autor: Piskes » 10 gru 2012, 20:31

Zimową porą trudniej jest się integrować "napowietrznie" ;) a karty fajna gra towarzyska... czy mi się zdaje czy koleżankę do hazardu ciągnie... ;)

xjakub
Posty: 93
Rejestracja: 15 sie 2012, 18:37
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: xjakub » 10 gru 2012, 21:16

Tysiąc przy dobrym drinku/piwie brzmi dobrze ;)

FJAJ
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2011, 14:52

Re: Parkowanie

Post autor: FJAJ » 12 gru 2012, 16:57

Piskes

Proponuje Sanki :) z jakimś rozgrzewaczem w kieszeni

Co do Kart ..... To ja z miłą chęcią. A w pokerka można się szybko nauczyć ;)

Piskes
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:38
Etap: Etap II

Re: Parkowanie

Post autor: Piskes » 12 gru 2012, 22:07

FJAJ pisze:
Proponuje Sanki :) z jakimś rozgrzewaczem w kieszeni
Trzeba jeszcze mieć te sanki... no i chętnego do zaprzęgu :D
FJAJ pisze: Co do Kart ..... To ja z miłą chęcią. A w pokerka można się szybko nauczyć ;)
W pokera nigdy nie grałam... co najwyżej w kości, tam podobne kombinacje są :D

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 18 kwie 2013, 09:43

przez zimę udało nam się jakoś przejść bez większych problemów z parkowaniem, co można uznać za pewnego rodzaju sukces osiedlowy. jednak od tygodnia znów jest wolna amerykanka. od momentu kiedy przy bloku 8 zajęto niemal cały parking, auta parkowane są w różnych miejscach. parkingów na osiedlu mamy wystarczająco. ponieważ jest już teraz ciepło, a pod etapem III jest wiele pustego miejsca, może drodzy sąsiedzi warto zrobić 10 kroków więcej i tam zostawiać swoje samochody. nie ma sensu wciskać się na chama w puste luki, bo to może źle skończyć się. są już auta, które zostały uszkodzone przez pracowników budowy (nawet jeden w tym tygodniu przy wspomnianym bloku 8), bo nie mogli przejechać, bo naczepa zahaczyła. pomyślcie o tym przed zaparkowaniem!

szczytem chamstwa (sorry, że drugi raz używam tego słowa, ale mnie krew zalewa, jak coś takiego widzę) jest parkowanie na miejscach dla inwalidów oraz zachowanie sąsiada od Jaguara. wczoraj bezczelnie zaparkował na środku skrzyżowania prawie je blokując (zresztą to auto stoi do teraz, a mamy prawie godzinę 10:00!!!). w takim przypadku człowiek musiałby zadzwonić po niebieskich, aby obdarowali go jakąś bransoletką na koła albo odholowali na parking strzeżony na drugim końcu Poznana!!! chyba że nauczką będzie przykra przygoda, które może trzeba życzyć...
Załączniki
Zdjęcie1522.jpg
Jaguar na środku skrzyżowania

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: zbynio79 » 18 kwie 2013, 11:56

I w takich sytuacjach jestem jak najbardziej za telefonem do Panów ze Straży Miejskiej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości