Żal po zakupie mieszkania

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Żal po zakupie mieszkania

Post autor: beata » 23 lip 2013, 21:00

ja też jestem zadowolona :D , to że na autobus muszę iść spory kawałek...............trudno, jedni biegają a ja chodzę :lol: , czasem nawet jakaś życzliwa sąsiadka podwiezie samochodem. W sumie jest fajnie :) .
I to , że jak się bliżej poznamy to faktycznie nasze osiedle jest w naszych rękach :D

asiarek
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2012, 19:36
Etap: I etap

Re: Żal po zakupie mieszkania

Post autor: asiarek » 24 lip 2013, 08:48

popieram tych wszystkich, którzy są pozytywnie nastawieni do mieszkania tutaj. Można by powiedzieć: "widziały gały co brały". ja i moi bliscy są zadowoleni, bo cisza i dojazd do Poznania jest ok. To że kawałek do przystanku to fakt, ale najważniejsze że można z niego prawie wszędzie dojechać.
dla wszystkich niezadowolonych karą powinno być napisanie na kartce po 1000x "jestem zadowolony/a z mojego obecnego mieszkania. Mam cudownych sąsiadów. itp.
Pozdrawiam wszystkich pozytywnych :thumbup:

Marica
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2013, 12:35

Re: Żal po zakupie mieszkania

Post autor: Marica » 24 lip 2013, 12:45

no ja akurat się zgadzam z autorem pierwszego postu. to prawda ze to niby "spokojna okolica", ale biorąc pod uwagę wrzeszczące dzieciaki do późnych godzin, weekendowe grillowanie pod oknami czy kradzieże, nie nazwałabym tego spokojną okolicą... ja tez czekam żeby stąd czmychnąć no chyba że podstawówkę szybko zbudują to moja mała się załapie, bo jak nie to nie wyobrażam sobie dojazdów do szkoły... najbardziej mnie wnerwia ze słyszę rozmowy sasiadów za ścianą, czy to normalne?? :evil:

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Żal po zakupie mieszkania

Post autor: beata » 24 lip 2013, 21:19

na starym mieszkaniu też slyszałam rozmowy sąsiadów :D

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Żal po zakupie mieszkania

Post autor: leszek » 25 lip 2013, 11:54

ja w mieszkaniu gdzie jeszcze mieszkam (p-ń) słyszałem sąsiadkę z dołu ... szczególnie wieczorami :D teraz dziecko czasem popłacze :P

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości