Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Post autor: leszek » 26 lip 2013, 15:41

Jak to w Polsce bywa ... dużo się marudzi, narzeka i stęka. Zadowolony polak zazwyczaj siedzi cicho i się cieszy z tego co ma. Dlatego .....

Drodzy (przyszli) sąsiedzi. Naczytałem się już jak to na Mokrej jest źle i nie dobrze. Bez stwierdzeń "za taką cenę czego można się spodziewać", napiszcie proszę co Wam się tu podoba, za co można pochwalić nasze osiedle. Jakieś pozytywy i zadowoleni ludzie tu chyba są prawda? :P

Bartek
Posty: 32
Rejestracja: 06 kwie 2013, 23:34
Etap: Etap I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Post autor: Bartek » 26 lip 2013, 19:12

Spokojna okolica, rano budzi nas słońce wschodzące nad polami, śpiewające skowronki, młodzi sąsiedzi, relatywnie mało imprez (domówek), w naszym przypadku super widok, niska cena zakupu (przedtem mieszkaliśmy na Maltańskim), super miejsce do pojeżdżenia na rowerze, rolkach, na spacery. Blisko do sklepów, a to że autobus nie podjeżdża pod okno też mnie nie denerwuje wręcz odwrotnie.
Pozdrawiam

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Post autor: beata » 26 lip 2013, 19:48

pozytywne strony mieszkania tutaj :D : ładna okolica, nienajgorszy dojazd, cisza, dzisiaj bociana widziałam na polu po południu, nie ma gołębi ..............i najważniejsze ....... sami możemy tworzyć to osiedle :D :D

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Post autor: beata » 26 lip 2013, 22:10

ja jestem średnie pokolenie posuniete w czasie :lol: , też tu mieszkam i nawet mam sasiadów też trochę mlodszych inaczej :lol:

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Post autor: piotrw » 27 lip 2013, 20:39

A dzisiaj po żniwach to pachnie tak że hej!!!

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Post autor: beata » 27 lip 2013, 21:36

i wczoraj nawet bocian chodził po polu :lol:

porzadek
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2013, 22:31
Etap: 2

Re: Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Post autor: porzadek » 27 lip 2013, 22:19

jak kupowaliśmy mieszkanie z żoną , były fundamenty,mieszkamy już jakiś czas tutaj i nam się podoba , jak się zmieni nastawienie sąsiadów będzie lepiej.pozdrawiamy

Arek
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2011, 18:43
Etap: II

Re: Pozytywne strony Zamoyskiego :)

Post autor: Arek » 28 lip 2013, 12:32

Mieszkamy tu 1,5 roku, wcześniej 2 lata na Milczańskiej (Polanka). Było to osiedle z ochroną, szlabanami... i kradli auta,najczęściej wkłady lusterek i kapsle do felg. Co daje ochrona? Poczucie bezpieczeństwa i chyba tylko to poczucie... Na Zamoyskiego nie słychać tramwajów, nie ma studentów w co drugim mieszkaniu i jest zdecydowanie mniej aut. Parkowanie? tam były auta zaparkowane już na drodze dojazdowej (odpowiednik naszej Mokrej) i mimo interwencji straży miejskiej itp od 5 lat ta droga wygląda tak samo. Nie wróciłbym tam, mimo lokalizacji...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości