Dojazdy do Poznania

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Piskes
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:38
Etap: Etap II

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: Piskes » 26 sie 2013, 21:19

Trzeba ze skargami dzwonić do gminy, najlepiej do referatu inwestycji... może po kilkunastu telefonch i mailach jednego dnia przemyślą sprawę... my już dzwoniliśmy i najlepiej chyba działa na nich argument, że p.Burmistrz wyleci bo nikt z naszego osiedla na nią głosu nie odda za to jak z nami postępuje... reszta argumentów spływa jak po kaczce, a przy tym zapada cisza... !

Wiemy też że na sieciówce ztm można jeździć w tym czasie S4 i S9 z Raczyńskiego do Planetarnej, a 55 nie przejedzie przez Armii Poznan bo w składzie są same przegubowce i przez garby nie przejadą

Ja osobiście uważam że najlepszym rozwiązaniembyłoby przedłużenie 52 do Planetarnej przez Transporową i zawracanie na rondzie z powrotem do Transportowej i na Borówki... ale pewnie zbyt mało błyskotliwe osoby siedzą na stołkach w ztm żeby na to wpaść... ;]

Piskes
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:38
Etap: Etap II

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: Piskes » 27 sie 2013, 08:48

Proponuje jeszcze wizytę u pani burmistrz i to nie jest żart. Interesantów przyjmuje w poniedziałki w godz. 12.00 - 16.00 Ktoś jest chętny ??

lisosek
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2011, 09:12
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: lisosek » 27 sie 2013, 17:26

... "Swarzędz dobrze trafiłeś..." znacie to piękne hasło? Proponuję je trochę rozbudować: "Swarzędz dobrze trafiłeś - mamy Cię w dupie, radź sobie sam" :wave:

zimonsky
Posty: 62
Rejestracja: 01 mar 2012, 08:21
Etap: III

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: zimonsky » 28 sie 2013, 08:52

Całe szczęście, że Pani Tomicka kolejny raz już nie może kandydować:) To jest jej ostatnia kadencja

igi
Posty: 127
Rejestracja: 15 lis 2011, 20:00
Etap: II

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: igi » 28 sie 2013, 21:28

A dlaczego nie? W wyborach samorządowych nie ma ograniczenia co do liczby kadencji.

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: piotrw » 13 wrz 2013, 15:13

byłem dziś na rondzie przy kupieckiej. Wygląda na to, że budowa dobiega końca. Warto się było troszkę pomęczyć z dojazdami, bo krzyżówka ta była dość niebezpieczna. No i długo wyczekiwany 55 wróci. Warto się było tak spinać na forum o te kilka tygodni?? Gdy mieszkałem w Poznaniu, co roku okazywało się, że z powodu remontów dojazdy do pracy przyprawiały mnie o niezły wk.....:)

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: leszek » 13 wrz 2013, 15:36

Ja przepraszam że to napisze ale mam wrażenie że niektórzy chcieliby mieć wieś, cisze, spokój i autobus pod nosem tylko na telefon jak się wychodzi z domu.

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: beata » 13 wrz 2013, 22:04

no cóż, samochodu nie mam i polegam tylko na komunikacji, a to co było teraz przez remont ronda to sen pijanego, tez przyszłam tu z Poznania , ale takiego burdelu z dojazdami to jednak w Poznaniu nie było.
Pomijam fakt, że nasza władza kochana ma totalny zlew aby odpowiedzieć na pismo petenta, no cóz, odpowiedzi się pewnie nie doczekam ale i oni na mój głos w wyborach też niech nie liczą.
Wybierajać to miejsce do mieszkania chcę mieć w miarę przyzwoity dojaz do i z pracy i tylko tyle.

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: piotrw » 14 wrz 2013, 09:18

Samochód może i mam ale do pracy dojeżdżam s5 z ronda raczynskiego. Codzienny spacer w obie strony to miła odskocznia od 8h przy biurku. Ludzie, to był niecały miesiąc utrudnień... Nie sądzicie że za dużo piany bijecie?

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Dojazdy do Poznania

Post autor: maki » 14 wrz 2013, 09:24

Bigbluee2 pisze:Mi tez nie odpisali. Ale zaznaczyłem im ze skoro nową częśc swarzedza traktują tak jak teraz i dołożą jeszcze marketem, to my im pokażemy w wyborach co o nich myslimy.
Oczywiscie ubrane to było w inne słowa ;)

I widzisz piszesz takie pisma w imieniu wszystkich (przynajmniej z powyższego opisu tak to wygląda) a ja np jestem za marketem w tej okolicy bo nie chce mi się jeździć na duże zakupy do Poznania.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości