Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Parkowanie

Post autor: NIN » 01 gru 2013, 18:32

Carmen pisze: w grę wchodzą groźby
To nie są groźby i w tych kategoriach nie traktowałbym tego. To próba zniżenia się do pewnego - niższego poziomu
Carmen pisze:Napisz list do Agrobexu może będzie jakaś reakcja
Napisałem - reakcja była taka, że powiesili kartki na tablicy ogłoszeń. Jak widać nie wszyscy potrafią czytać.

Beata ma rację - kultury Agrobex nikogo nie nauczy

Jeśli ktoś ma potrzebę parkować tyłem, naprawdę jest dużo miejsca np. tyłem do pola, tyłem między blokami, ale proszę - nie ludziom pod oknem. Wystarczy trochę pomyśleć, lecz widać z myśleniem i czytaniem jest problem

igi
Posty: 127
Rejestracja: 15 lis 2011, 20:00
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: igi » 01 gru 2013, 19:47

Tak przy okazji, może przyzna się ten, kto przerysował mi nadkole w punto w sobotę rano? Samochód o jasnym/srebrnym lakierze?

StopCham
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2014, 13:52
Etap: 3

Re: Parkowanie

Post autor: StopCham » 16 sty 2014, 14:06

Chciałem bardzo podziękować Wojtmanowi za skuteczne zablokowanie śmietnika pod blokiem nr 3 na okres 10 godzin. Dzięki Tobie nikt go nie ukradł śmietnika w nocy, ale też nikt nie mógł wyrzucać śmieci w godzinach 22:00-8:00. Parkując auto na ulicy i zastawiając dostęp do śmietnika robisz na złość nie tylko swoim sąsiadom, ale także mieszkańcom okolicznych klatek, którzy muszą przeciskać się przez 30 cm szparę pomiędzy autami... Podziękuj sąsiadom, ze nie zostawili worków ze śmieciami na masce.
111.jpg
160120142475.jpg

porzadek
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2013, 22:31
Etap: 2

Re: Parkowanie

Post autor: porzadek » 16 sty 2014, 19:28

ludzie zajmijcie się sobą zawsze macie problem, a co do parkowania tyłem,,nie pasuje, kup działkę z ogrudkiem...... a nie ucz kultury!

zimonsky
Posty: 62
Rejestracja: 01 mar 2012, 08:21
Etap: III

Re: Parkowanie

Post autor: zimonsky » 16 sty 2014, 20:11

kultury nie wolno, a ortografii można nam szanownego Pana uczyć?

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: zbynio79 » 17 sty 2014, 08:21

porzadek pisze:ludzie zajmijcie się sobą zawsze macie problem, a co do parkowania tyłem,,nie pasuje, kup działkę z ogrudkiem...... a nie ucz kultury!
nie, że ucz kultury, tylko zapoznaj się z regulaminem wspólnoty w kwestii parkowania, nie potrafisz sie dostosować to sam sobie kup działkę, albo najlepiej wyjedź na bezludną wyspę, tam będziesz mógł sobie parkować jak Ci się będzie podobało.

magda_lena
Posty: 53
Rejestracja: 04 mar 2012, 19:33
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: magda_lena » 17 sty 2014, 08:24

Dzisiaj samochody były zaparkowane tak samo. Rozumiem, że teraz tak będzie codziennie?

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: piotrw » 17 sty 2014, 10:04

były zaparkowane nieco dalej od śmietnika, żeby można było otworzyć drzwi od niego... ;) Wydaje mi się, że od czasu, gdy otworzyli parkingi pod nowymi etapami, miejsca są wieczorami. Pozostaje nam roztrząsanie niewyczerpanego tematu wygodnictwa, cwaniactwa i lenistwa, które można minimalizować, ale się go nie zlikwiduje. Podobał mi się pomysł pozostawienia worków ze śmieciami na masce:)

Arek
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2011, 18:43
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: Arek » 17 sty 2014, 10:32

Auta stały dzisiaj tak samo, ale te osoby parkujące tez są użytkownikami tego forum( i to nawet dość aktywnymi) i zapewne powtórzyły to celowo, żeby zrobić na złość zwracającym im uwagę sąsiadom. Dziecinada :D

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: leszek » 17 sty 2014, 11:00

Wykańczając mieszkanie widze że parking przy stodołach na IV etapie jest prawie zawsze pusty a wieczorem to może ze 2 auta stoją, obok placu zabaw na przeciwko III etapu też sporo miejsca. Ludzie czasem krążą i widać że szukają wolnego miejsca (oczywiście każdy metr bliżej klatki schodowej jest na wage złota), a później wyjeżdżając z osiedla widze jak na I etapie rządek samochodów po stronie bloku na zakazie stoi.

I nikt mi nie powie że to nie jest nygustwo !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości