Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Parkowanie

Post autor: wojtman » 17 sty 2014, 13:33

rozumie ze honda nikomu nie przeszkadza? czyzby ktos zazdroscil auta.
a przy okazji nikt nie mial okazji ukrasc smietnika tak jak mi skradziono ostatnio nawet pusty kosz na smieci.

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Parkowanie

Post autor: wojtman » 17 sty 2014, 13:35

do smietnika byla mozliwosc pojscia a ten watek to poproatu forma czepialstwa z braku zajecia. nie bylo gdzie zaparkowac w kwestii wyjasnien rowniez pod innymi etapami

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Parkowanie

Post autor: wojtman » 17 sty 2014, 13:44

"Chciałem bardzo podziękować Wojtmanowi za skuteczne zablokowanie śmietnika pod blokiem nr 3 na okres 10 godzin. Dzięki Tobie nikt go nie ukradł śmietnika w nocy, ale też nikt nie mógł wyrzucać śmieci w godzinach 22:00-8:00."
Dzieki za pelna obserwacje, dzieki temu czuje sie bezpieczniejsza i wiem ze w godzinach twojej obserwacji moje auta nie zgina. szkoda tylko ze nie miales na obserwacji moich skradzionych rowerow.mysle ze.tacy sasiedzi to skarb lepszy niz monitoring.

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: piotrw » 28 lut 2014, 08:17

Kurcze nie mogę się powstrzymać od tego, żeby ponarzekać na bezmiar cwaniactwa i lenistwa, który panoszy się na naszym osiedlu... Sprawa nienowa, ale bulwersuje cały czas tak samo.

Wczoraj przyjechałem o 23.30 na nasze osiedle i zaparkowałem z tyłu koło placu zabaw. Lekko licząc było tam kilkanaście wolnych miejsc parkingowych. Idąc przez osiedle widziałem kilka aut w karkołomnych pozach, na łukach zakrętów, gdzieś pokątnie zaparkowanych. Miejsce pierwsze zajęło seicento przed blokiem nr 3, które zaparkowało na przejściu dla pieszych... :clap: brawo dla pana w kasku.
Tak sobie trochę narzekam dla samego faktu narzekania. W sumie wiem, że nic się nie zmieni, bo forum ma niską frekwencję a buractwo to choroba nieuleczalna. Szkoda, że Straż Miejska nie ma w zwyczaju lepić mandatów na naszym osiedlu za te największe kwiatki.

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: leszek » 28 lut 2014, 11:35

a tak na przyszłość.... straż miejska ma możliwość wlepiania mandatów na naszym osiedlu? dla przykładu wczoraj przy placu zabaw jakiś "miszcz" sobie zaparkował gruchota przy wejściu na plac zabaw.. chyba tylko dlatego że obok jest latarnia. jeszcze nie dobre tu nie mieszkam ale jak widzę takich buraków to aż się chce....

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: zbynio79 » 28 lut 2014, 20:43

Jak będzie taka konieczność to np ja zaparkuje, bo coraz częściej zdarza mi się zostawiać auto w okolicach bloku 14 czy 15, zawsze to kilka metrów spacerku (mieszkam w 3-ce), a co do straży miejskiej to jak najbardziej (zgodnie z obowiązującym oznakowaniem) ma prawo interweniować na naszym osiedlu.

Beataa
Posty: 24
Rejestracja: 25 maja 2013, 10:00
Etap: III

Re: Parkowanie

Post autor: Beataa » 01 mar 2014, 19:58

Mandaty to kwestia czasu. Straż miejska już interweniuje na innych osiedlach Nowej Wsi więc i do nas dotrą :)

philip
Posty: 19
Rejestracja: 13 kwie 2012, 21:08
Etap: III

Re: Parkowanie

Post autor: philip » 09 mar 2014, 07:35

Parkowanie na naszym osiedlu jest coraz bardziej problematyczne, zaparkować po godzinie 22 w normalnym miejscu graniczny z cudem !!!

grajwklasy
Posty: 30
Rejestracja: 27 lip 2012, 08:02

Re: Parkowanie

Post autor: grajwklasy » 09 mar 2014, 08:02

A patrz w ofercie Agrobexu na ich stronie cytuje "z licznymi miejscami parkingowymi"

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: leszek » 10 mar 2014, 08:27

Philip a powiedz mi tak szczerze co oznacza normalne miejce.... za IV etapem jest miejsca sporo ... prawie zawsze.

Sory ale jak widze jak pod pierwszym etapem ludzie parkują przy bloku to śmiac mi sie chce z ich głupoty (moze i kogoś obraze ale dla mnie to głupota) i lenistwa.

"nooo bo trzeba przejść 50-80 metrów"

Chyba że o czymś nie wiem i ludzie z danego etapu mogą tylko w obrębie swojego bloku parkować

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości