Internet Telewizja

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Internet Telewizja

Post autor: Soprano » 13 wrz 2011, 11:55

Co to znaczy, że INEA ma teraz bardziej ciekawszą ofertę?

Bo chyba nie wspominasz o kanałach HD, których w INEI jak na lekarstwo, a ceny z kosmosu. Owszem Inotel nie ma analoga, ale kto teraz ogląda TV z analoga? W inotelu pierwszy dekoder masz za 13 zł, drugi za 5 zł. W Inei za sam gówniany Technisat jako dekoder nr 2 musisz zapłacić ok. 20 zł. A gdzie pierwszy dekoder? W inotelu dostaje Motorolę z dyskiem 160 gb.

Nie wspominam o internecie.

Na ten moment w Inotelu dostanę lepsze warunki, bez lojalek, z dekoderem HD, lepszym internetem o 4mb większym niż obecnie za kwotę ok. 35 zł mniejszą miesięcznie niż w Inei.

Ktoś tu jeszcze wspominał o opłatach aktywacyjnych. Owszem są, ale na przestrzeni 2 lat i tak średnio 500 zł wychodzi taniej.

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: zbynio79 » 13 wrz 2011, 11:57

Hej, ja dotychczas korzystam z oefrty Inotel, pakiet: Internet 20 Mbit/s + Telewizja 64 Kanały + Telefon = 99 zł/mies, dodatkowo drugi dekoder z 5 zł/mies (INEA chyba 10 - czy 15 zł), aktywacji nie płaciłem - promocja dla stałych abonentów, zanim podjąłem decyzję rezygnacja czy przedłużenie, patrzyłem oferty i jak dla mnie INEA wypada gorzej, drożej, w przypadku Inotela jak chcesz postawić router pod internet to nie ma problemu, INEA się czepia (wiem bo mieszkając w Poznaniu korzystałem z ich oferty),

Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Internet Telewizja

Post autor: Soprano » 14 wrz 2011, 00:21

zbynio79 pisze:Hej, ja dotychczas korzystam z oefrty Inotel, pakiet: Internet 20 Mbit/s + Telewizja 64 Kanały + Telefon = 99 zł/mies, dodatkowo drugi dekoder z 5 zł/mies (INEA chyba 10 - czy 15 zł), aktywacji nie płaciłem - promocja dla stałych abonentów
Jak wspominałem wcześniej identyczny pakiet tylko z 10mb, dla nowych proponują za kwotę 89 zł. Czy można z nimi negocjować brak opłaty aktywacyjnej lub wysokość abonamentu? W Inei jest to niemożliwe, są z góry narzucone cenniki.
zbynio79 pisze:w przypadku Inotela jak chcesz postawić router pod internet to nie ma problemu, INEA się czepia (wiem bo mieszkając w Poznaniu korzystałem z ich oferty),
Dokładnie, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, w regulaminie INEI jest taki punkt, który mówi, że za każdy dodatkowy terminal abonencki opłata wynosi 5 zł. Czyli router 5 zł, ps3 5 zł, telewizor z opcją net 5 zł itd.
Użytkowanie dodatkowego Terminala abonenckiego.. . . . . . . . . . 5,00 zł
Kara umowna za podłączenie większej ilości Terminali abonenckich niż wskazana w Umowie abonenckiej. . . . . . . . 500,00 zł
Z regulaminu:
„Terminal abonencki” – komputer, karta sieciowa, port USB, router i inne urządzenie Abonenta umożliwiające korzystanie z Usług Operatora;

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: zbynio79 » 14 wrz 2011, 08:57

I dlatego ja pozostaję przy INOTELU
http://www.inotel.pl/upload/articles/do ... yjnych.pdf

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Internet Telewizja

Post autor: ewciaja » 15 wrz 2011, 10:26

My też wczoraj podpisaliśmy umowę z Inotelem: Wiosenna paczka + canal+. Dwu-miesięczna promocja na HBO oraz 3mies pakiet film i rozrywka chyba. Do tego zdecydowaliśmy się na dekoder z twardym dyskiem. Myślę że będziemy zadowoleni! Oferta zdecydowanie lepsza niż w Inei (w której byliśmy dotychczas).

Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Internet Telewizja

Post autor: Soprano » 15 wrz 2011, 10:35

Prośba do użytkowników Inotela - dajcie znać czy w czasie użytkowania jest wszystko ok, słyszałem że podobno od czasu do czasu zawiesza się obraz w TV, no i jeżeli macie Zyxella to też czasem są z nim problemy.

pecosita
Posty: 51
Rejestracja: 31 paź 2010, 21:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Internet Telewizja

Post autor: pecosita » 15 wrz 2011, 10:50

Ja mam Inotela i dekoder zyxell- faktycznie obraz się zawiesza czasami, no i kilka razy się zdarzyło że zniknęło mi kilka kanałów, musiałam wszystko wyłączyć z prądu i czekać aż się zaloguje na nowo. Kiedy miałam w Poznaniu tv z Inei nigdy nie było z nią problemów.

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: Internet Telewizja

Post autor: radpl » 20 paź 2011, 19:09

poczytajcie:
http://www.telix.pl/artykul/playstation ... 37713.html
rynek platform cyfrowych bardzo się nasycił, jedyni, którzy nie walczą o klienta to droga INEA.

Pakiet wiosenna paka jest bardzo ok Można się jeszcze zastanowić nad:
TRÓJPAK FILM-
116,00 PLN
Ceny w PAKIECIE:
INTERNET 45 M-
59,00 PLN
TELEWIZJA CYFROWA- 44,00 PLN
+ dekoder ZyXEL
5,00 PLN
+ dekoder motorola
13,00 PLN
- 66 programów w tym 64 po POLSKU!
- Pakiet FILM
7,00 PLN
TELEFON-
1,00 PLN
- 100 darmowych min/m-c do PL/UE!

-----------------------------------------------------
RAZEM:
129,00 PLN
+ Canal+
29,00 PLN
----------------------------------------------------
RAZEM:
158,00 PLN

Co jeszcze zyskujesz?
- więcej programów telewizyjnych w lepszej jakości
- najszybszy Internet i niższe miesięczne opłaty
- możliwość posortowania programów według własnej kolejności
(nie każdy Operator telewizji cyfrowej oferuje taką możliwość)
- 100 darmowych minut na telefony stacjonarne do Polski i Unii Europejskiej
Wszystkie Programy telewizyjne pod tym linkiem:
http://www.inotel.pl/pl/telewizja_hdtv/pakiety_hd.html

+ Promocja: „MAX START”
Na Twoje życzenie dołączamy jeszcze 34 dodatkowych programów telewizyjnych!
(pakiety: SPORT, ROZRYWKA i MaxHD w prezencie na 3 miesiące)

+ Promocja : „HBO w prezencie”
Pakiet HBO oraz CINEMAX podłączymy na Państwa życzenie za darmo na dwa miesiące!

+ Pierwszy miesiąc za grosz

Abonament w pierwszym miesiącu wynosi 1 grosz. Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

W pierwszym miesiącu są naliczone tylko opłaty aktywacyjne, czyli:
-jednorazowa oplata aktywacyjna za Internet
19,99 PLN
-jednorazowa oplata aktywacyjna za telefon
19,99 PLN
-jednorazowa oplata aktywacyjna za telewizję
19,99 PLN
-jednorazowa oplata aktywacyjna za dekoder ZyXEL HD
49,00 PLN
-jednorazowa oplata aktywacyjna za dekoder motorola
99,00 PLN
-opłata za najem dekodera ZyXEL HD
5,00 PLN
-opłata za najem dekodera motorola
13,00 PLN
---------------------------------------------------------------------------------------------------
RAZEM:
226,00 PLN
taka będzie opłata w pierwszym miesiącu, a później opłata byłaby zgodna z abonamentem, czyli
158,00 PLN
Umowa na czas nieokreślony, jeden miesiąc wypowiedzenia.

Najszybszy Internet w proponowanej cenie (również największy UPLOAD).
Technologia światłowodowa (szybkość, stabilność- brak przerw, pewność transferu).
Pomoc w wypowiedzeniu Umów z dotychczasowymi Operatorami (TV, TEL)
Na życzenie Klienta przenosimy numer od WSZYSTKICH Operatorów stacjonarnych (bez opłat)

--
radpl

k_e_i
Posty: 48
Rejestracja: 02 lis 2010, 10:59

Re: Internet Telewizja

Post autor: k_e_i » 21 paź 2011, 11:06

Ja właśnie w Inotel przeaneksowalem sobie umowę na trojpak film. Plusem u nich jest właśnie to że zawsze jak wychodzi jakaś nowa oferta można na nią przejść, wiadomo że oferty zmieniają się ciągle na coraz lepsze i dobrze jest móc zawsze korzystać a aktualnej oferty.

Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Internet Telewizja

Post autor: Soprano » 22 lis 2011, 08:50

W skrzynce miałem ostatnio ulotkę operatora EchoStar.

Przyznam szczerze, że byłem w szoku, bo jest jeszcze taniej niż w Inotelu o jakieś 25 - 30 zł miesięcznie i mamy też analoga. Jest światłowód, który mają montować w grudniu.

Czy ktoś miał może kiedyś styczność z tym operatorem?

www.echostar.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości