Parkowanie na kopertach dla niepełnosprawnych

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Kseniczka
Posty: 10
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:37
Etap: II

Re: Parkowanie na kopertach dla niepełnosprawnych

Post autor: Kseniczka » 28 paź 2013, 10:54

Raszpla w ogóle nie wiem po co się tłumaczysz...

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Parkowanie na kopertach dla niepełnosprawnych

Post autor: NIN » 28 paź 2013, 14:46

Kseniczka pisze:Raszpla w ogóle nie wiem po co się tłumaczysz...
No ja też nie rozumiem:-)

xjakub
Posty: 93
Rejestracja: 15 sie 2012, 18:37
Etap: II

Re: Parkowanie na kopertach dla niepełnosprawnych

Post autor: xjakub » 28 paź 2013, 15:19

Bigbluee2 pisze:Nie zrozumiałeś tego co napisałem.

Wyobraź sobie sytuację,23 godzina, samochód z karteczką stoi obok koperty, ktoś wraca z pracy, szuka miejsca i przeklina że nie ma gdzie stanąć i jedno jedyne miejsce wolne to miejsce z kopertą. Raczej taki kierowca nie będzie przychylnie nastawiony do tego typu praktyk własciciela samochodu z kartką.
.
Mój post powstał właśnie po takiej sytuacji - niestety nie pierwszej.
Nie chce nikogo obrażać, nikomu koperty ani miejsca nie zazdroszczę bo mam większe zmartwienia/problemy/sprawy na głowie
Nie mam zamiaru również nikogo zmuszać do parkowania na kopertach czy nie. Nie jest mi trudno zaparkować na drugim końcu osiedla (co w nocy i tak nie gwarantuje miejsca). Ale szanując ogólnie przyjęte normy żeby nie stawać na kopertach (a tego NIGDY nie robię i NIE ZROBIĘ) trochę to człowieka irytuje widząc w nocy wolną kopertę a obok uprawniony samochód do parkowania (który i tak jednym kołem stoi na kopercie).

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Parkowanie na kopertach dla niepełnosprawnych

Post autor: NIN » 28 paź 2013, 20:43

Może jest na to rozwiązanie - Rapszla jak ktoś stanie na kopercie zastawmy po prostu cwaniaka i niech sobie dzwoni na policję
Będzie i wilk syty i owca cała

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości