Plac zabaw

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
jacaacaj
Posty: 36
Rejestracja: 12 lip 2011, 01:08

Re: Plac zabaw

Post autor: jacaacaj » 24 kwie 2013, 13:25

Cześć. Nie lubię zrzędzenia i jęczenia ale jak się dzioba nie otwiera to trudno oczekiwać na jakieś zmiany. Administrator musi wiedzieć co jest ok, a gdzie jest problem. Budowniczowie placu zabaw na co czekają? Na pogodę? Mam mieszkanie z ogródkiem, współczuję tym rodzicom którzy nie mają gdzie wyjść z dzieckiem. Martwi mnie jeszcze to,że jak już powstanie ten plac to będzie tam niezła patelnia-zero cienia.
pozdrawiam

FJAJ
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2011, 14:52

Re: Plac zabaw

Post autor: FJAJ » 14 maja 2013, 09:43

Siema Wszystkim,


Widzieliście Plac zabaw, a dokładnie jego wyposażenie?

Bardzo mi się podoba... szkoda że nie jestem dzieckiem, bo sam bym tam pobiegał :lol: . ( może jak nikt nie bedzie widział xD )

P.S.
Ktoś słusznie zauważył. Przda się odrobine cienia. Może jakieś drzewko jedno lub dwa.... ??? ;)

Pozdr.

FJAJ

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Plac zabaw

Post autor: maki » 14 maja 2013, 13:27

FJAJ pisze:Siema Wszystkim,


Widzieliście Plac zabaw, a dokładnie jego wyposażenie?

Bardzo mi się podoba... szkoda że nie jestem dzieckiem, bo sam bym tam pobiegał :lol: . ( może jak nikt nie bedzie widział xD )

P.S.
Ktoś słusznie zauważył. Przda się odrobine cienia. Może jakieś drzewko jedno lub dwa.... ??? ;)

Pozdr.

FJAJ

Będzie też sprzęt gimnastyczny bo widziałem przy tych barakach budowlanych, że stoi więc atrakcje również dla starszych :) Może to choć trochę zamknie usta osobom, które sceptycznie podchodzą do dewelopera :) Naprawdę SUPER I BRAWO DLA AGROBEXU :clap: !!!

iwona
Posty: 64
Rejestracja: 08 gru 2010, 09:32
Etap: II etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Plac zabaw

Post autor: iwona » 14 maja 2013, 14:05

też słyszałam, ze podobno jakaś bieżnia ma być! Powiem Wam, ze dawno się tak nie cieszyłam z czegoś co robi się "publicznie". Też baaardzo podoba mi się zamek i wieża na placu zabaw.Chciałabym, aby ten wątek był przeciwwagą do malkontenctwa w pozostałych wątkach.
Cieszmy się, odwiedzajmy tłumnie i integrujmy się - bo skoro nie przy piwie, to moze chociaż przy zamku ;) :lol:

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Plac zabaw

Post autor: leszek » 14 maja 2013, 14:19

Nie no ogródek piwny musi być gdzieś dalej (w bezpiecznej odległości) bo teraz to plac zabaw będę miał pod (dopiero budowanym) oknem :P

FJAJ
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2011, 14:52

Re: Plac zabaw

Post autor: FJAJ » 14 maja 2013, 15:41

:lol:

Popłakałem się ze śmiechu wyobrażając sobie jak się dorośli bedą umawiać :

To co o 20.00 przy zamku ? :D

Fajnie, mi się podoba :)

Wreście coś na wesoło. Gorzej jak syn przyjdzie i powie : " Zachowujesz się jak dzieciak w piaskownicy i przypominam Ci że to Nasz teren Dorośli wstęp wzbroniony" :lol:

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Plac zabaw

Post autor: zbynio79 » 14 maja 2013, 19:04

A widzieliście że montują też siłownię?? Będziemy pakować bica :)

maff1
Posty: 117
Rejestracja: 15 lut 2013, 18:19
Etap: Warszawa Okopowa 56

Re: Plac zabaw

Post autor: maff1 » 15 maja 2013, 00:28

maki pisze: Naprawdę SUPER I BRAWO DLA AGROBEXU :clap: !!!
hmmm, wygrał Pan tube wazeliny. gra Pan dalej?
do wygrania mega tuba i talony do supersamu.

A tak poważnie - Wasz Agrobex przegrał sprawę w sądzie konsumenckim (także w sprawie Waszego osiedla), dlatego np. zwracał opłaty za nadmetraż. (wystarczy sprawdzić na stronie UOKiK)
A teraz daje Wam lizaka - z czego się cieszyć? za plac zabaw dawno już zapłaciliście. I płacicie w zawyżonych opłatach.
Jakoś nie potrafię zrozumieć tego entuzjazmu.
Umówmy się - plac zabaw na młodym osiedlu, należy sie Wam jak psu buda i miska.

bobczok
Posty: 40
Rejestracja: 17 sty 2012, 15:17

Re: Plac zabaw

Post autor: bobczok » 15 maja 2013, 07:13

co ty piszesz należy się w dzisiejszych czasach nic się nie należy :lol:

ja jestem zadowolony bardzo z placu zabaw i pewnie większosc mieszkańców też.

:D

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Plac zabaw

Post autor: zbynio79 » 15 maja 2013, 08:01

Maff - rozumiem że jak coś się należy to już nie można z faktu posiadanie danej rzeczy okazywać radości ?? interesujące podejście do tematu, no ale może w "warszafce" tak macie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości