Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Parkowanie

Post autor: maki » 15 paź 2012, 20:49

Widziałem dziś w telewizji :) akcja 1,5 metra :)
http://www.youtube.com/watch?v=v3IEJzciW-U

BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: BabaJaga » 15 paź 2012, 21:13

też widziałam od razu mi się skojarzyło!! :lol:

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Parkowanie

Post autor: wojtman » 16 paź 2012, 06:55

też widziałam w tv i miałam wrzucić ten filmik :D

U nas akcja by się sprawdziła.

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: zbynio79 » 16 paź 2012, 16:44

może i by się sprawdziła, ale chyba nie na 1,5 metra, bo chodniki na naszym osiedlu nie są aż tak szerokie, można zmniejszyć do 1 m

Właśnie rozmawiałem z inżynierem z budowy i mówił że są zamówione znaki na osiedle i w najbliższym czasie będą ustawione, i wtedy będzie można "upomnieć" niepokornych parkujących.

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 17 paź 2012, 10:42

ciekawe tylko kiedy zostanie zrealizowane zamówienie na znaki? pewnie nie prędko. w ostatnim liście od Agrobexu można było przeczytać, że będą w najbliższym czasie założone progi zwalniające na drogach osiedla. i co? i nic! nadal nic nie ma

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 01 lis 2012, 09:49

(niestety) pierwsza akcja strażacka na naszym osiedlu już za nami. i to po pierwszym roku istnienia "Zamoyskiego". na całe szczęście to tylko śmieci na ogródku. ale żeby nie było, że nie mówiłem...
Tomek pisze:natomiast straż pożarna musiałaby gasić pierwszy blok... z ulicy Mokrej.
niech to będzie przestroga dla nas, dla sąsiadów z pierwszego bloku. nie parkujmy na chodnikach, niech takie służby mają gdzie później w razie czego pracować. nie utrudniajmy im naszego ratunku.

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Parkowanie

Post autor: maki » 12 lis 2012, 09:41

Przestroga dla niewłaściwie parkujących http://epoznan.pl/news-news-36431-Os._S ... parkowanie

M.D.
Posty: 193
Rejestracja: 19 lip 2011, 11:55
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: M.D. » 16 lis 2012, 14:55

Wyniki konkursu

PRZEDMOWA
W naszym konkursie mógł wziąś udział każdy, niestety wzięło udział niewelu.

WYNIKI
Komisja konkursowa postanowiła NIE PRZYZNAWAĆ I miejsca, przyznać dwa rónorzędne II miejsca.
I miejsce brak
II miejsce: Biała Insygnia i Czarny Jaguar ( w slangu Black Dżag-brzmi dumniej).

UZASADNIENIE
Wiemy, iż w szranki staneło (zaparkowało) wiele aut, ale tylko tym dwóm udało się pobić rekord, niestety nie na tyle by wygrać (zabrakło 20cm).
Proponujemy, by te dwa auta zaparkowały bezpośrednio pod drzwiami wejściowymi do bloku, tak by po ich otwarciu wsiąść od razu do auta.
Jednocześnie informujemy, iż złożymy wniosek do administracji o przebudowe wejść i klatek schodowych, tak by móc wjeżdżać wprost do mieszkań oraz likwidację parkingów w nowych etapach. Niestety z racji wielkości inwestycji, potrwa to jakiś czas.
Informujemy również "podobnych" uczestników "konkursu" na parkowanie, by starali się bardziej dorównać dwójce najlepszych, jest jeszcze sporo miejsca na chodniku pod blokiem nr 6.
Komisja zastanawia sie także nad ufundowaniem w przyszłym roku nagrody specjalnej. Ćwiczenia straży pożarnej w niszczeniu aut blokujących dostęp do bloku.
Zachęcamy jednocześnie innych mieszkańców naszego osiedla, by zamiast parkować na wolnych miejscach pod innymi blokami, skupili się pod blokiem nr 6.
Zasady głosowania podamy w pózniejszym terminie.

Z poważaniem.
członkowie komisji wybrani w neidemokratyczny sposób.

M.D.
Posty: 193
Rejestracja: 19 lip 2011, 11:55
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: M.D. » 17 lis 2012, 13:51

Witam.
Informacja o forum była na klatkach schodowych rozwieszana, ale w ubiegłym roku, więc akcję można powtórzyć.
Była też akcja przyklejania "kuta..ów" na zle zaparkowane auta, ale jak widać nie pomogły, zdjęcia też już były.
A o co chodzi w konkursie? Wystarczy wieczorem próbować przejechać lub co gorsza przejść pod blokiem nr 6, sam się przekonasz o co chodzi.

Pozdrawiam

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 17 lis 2012, 14:58

Jaguar to norma. że Insignia ex aequo to niespodzianka. w końcu niedawno wróciła z długiej naprawy blacharskiej... jak widać, szybko można postarać się o niechlubny awans. może coś zmieni się po postawieniu znaków na osiedlu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości