Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Aleksandra
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:37
Lokalizacja: Zalasewo

Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: Aleksandra » 04 lut 2012, 01:26

Przedwczoraj przed blokiem nr 8 była awaria, przypuszczam, że wodociągu.
Wszystko pewnie przez ujemne temperatury, ale kto wie.

Na początku tego tygodnia zauważyłam, że latarnie oraz oświetlenie wejść do budynków etapu I było wyłączone w godzinach wieczornych.
Piszę to, ponieważ mam obawy, że wyłączenie prądu może mieć jakiś związek z próbami kradzieży.
Jeśli cokolwiek w te dni zauważyliście, piszcie.

I na koniec sytuacja, która zaniepokoiła mnie dziś wieczorem mająca związek z podejrzanymi i dziwnie zachowującymi się młodymi mężczyznami w samochodzie.
Mam nadzieję, że moje obawy się nie potwierdzą, ale zanim odjechali uruchomili jakiś laptop? na tylnym siedzeniu i coś majstrowali w samochodzie.

Uważajcie na swoje auta i miejcie oczy szeroko otwarte :)

FJAJ
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2011, 14:52

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: FJAJ » 04 lut 2012, 15:41

Masz takie same przypuszczenia co Ja. Sam również to zaobserwowałem mimo że nie jestem osobą przewrażliwioną na tym punkcie. Ja widziałem już kilka razy kręcących się młodych typów o późnych godzinach wieczornych. Kończąc remont poszedłem wynieść śmieci i byli bardzo speszeni...... Trzeba pamiętać, żeby wyciągnąć wartościowe rzeczy z samochodu i nie pozostawiać ich na widoku. Nawet głupi karton powoduje ich ciekawość i można stracić szybę. Już tego doświadczyłem mimo iż w pudle były tylko ulotki :x .

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: lidrad » 04 lut 2012, 19:54

Zgłosiłam przed chwilą awarię do Agrobexu, zajrzą w poniedziałek.

Aleksandra
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:37
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: Aleksandra » 04 lut 2012, 22:38

Czego dotyczy awaria?

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: lidrad » 04 lut 2012, 23:10

Zadzwoniłam z pytaniem czy ktoś zgłosił, że nie świecą lampy. Dowiedziałam się, że nikt nie zgłaszał.

Kawa
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2011, 08:28

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: Kawa » 05 lut 2012, 12:30

Aleksandra pisze: I na koniec sytuacja, która zaniepokoiła mnie dziś wieczorem mająca związek z podejrzanymi i dziwnie zachowującymi się młodymi mężczyznami w samochodzie.
Mam nadzieję, że moje obawy się nie potwierdzą, ale zanim odjechali uruchomili jakiś laptop? na tylnym siedzeniu i coś majstrowali w samochodzie.

Uważajcie na swoje auta i miejcie oczy szeroko otwarte :)
Jak Ciebie zaniepokoiła to dlaczego nie dzwonisz na POLICJĘ albo Straż Gminną?! Widzisz dzwoń nie musisz sprawdzać co się dzieje i kto siedzi w tym aucie - czujesz się zagrożona DZWOŃ!
Na co płacimy podatki, niech przyjadą i sprawdzą a tak parę razy pojawiający się samochód Policji albo Straży może coś wyłapie!

Aleksandra
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:37
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: Aleksandra » 07 lut 2012, 09:30

Dzięki za informację. Oczywiście, że zadzwonię.
A jeśli chodzi o gasnące latarnie, to czy ktoś wie dlaczego dość często padają?

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: piotrw » 14 sie 2013, 08:00

Czy wiecie może kto tak ślicznie załatwił śmietnik przy wjeździe na osiedle?? Słyszałem wieczorem huk i widziałem z okna jak samochód szybko zmyka z miejsca zdarzenia. Byłoby sprawiedliwie gdyby winowajca wypłacił się za naprawę ze swoich...

Drewno
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2013, 15:03
Etap: II

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: Drewno » 14 sie 2013, 15:07

O ile dobrze widziałem to Peugeot 206 srebrny. Gość yszedł popatrzał i spie.... ochroniarz akurat przechodził jakieś 20m od niego ul.Mokrą. Mam nadzieje, że cos pomogłem :)

xjakub
Posty: 93
Rejestracja: 15 sie 2012, 18:37
Etap: II

Re: Osiedlowe awarie i niewyjaśnione sytuacje

Post autor: xjakub » 14 sie 2013, 17:45

Cabriolet ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości