"Odpadające" sufity

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
lisosek
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2011, 09:12
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

"Odpadające" sufity

Post autor: lisosek » 12 lut 2012, 11:19

Witam,
Moze troche pozno, by o tym pisac, bo juz pewnie wszyscy etap malowania scian i sufitow maja za soba (ja zmierzam ku koncowi), ale chcialabym wiedziec z czystej ciekawosci czy tez mieliscie podobny problem. A mianowicie u mnie w mieszkanku podczas gruntowania sufitow, w niektorych miejscach strasznie ochodzil tynk. Szczgolnie w salonie - jedna polowa sufitu przypominala pobojowisko. Z kazdym pociagnieciem walka schodzil tynk, nawet jak przeszlam na pedzel to sufit puchl i tynk odpadal. :evil: Podobnie bylo w drugim pokoju. Agrobex nie popisal sie przy wykonywaniu sufitow u mnie w mieszkaniu. Podejrzewam ze polozyli tynk na nieodpylona powierzchnie - stad brak przyczepnosci. Jak bylo u Was? :|

Shame
Posty: 26
Rejestracja: 18 lip 2011, 23:14
Etap: I

Re: "Odpadające" sufity

Post autor: Shame » 12 lut 2012, 22:17

Z twojej relacji wnioskuję, że twoje mieszkanie nie jest tym na ostatnim piętrze? W takim przypadku ci nie pomogę. U mnie jest 'fabrycznie' podwieszany.

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: "Odpadające" sufity

Post autor: ewciaja » 13 lut 2012, 12:41

U nas w pierwotnej kuchni (przerobiliśmy na pokój) mieliśmy identyczny problem, tynk odłaził płatami.

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: "Odpadające" sufity

Post autor: radpl » 14 lut 2012, 22:46

Miałem to samo na ścianach, ale tylko tych działowych. Gruntowałem 2 razy, mieszałem farbę z gruntem, suszyłem... w życiu się tyle nie naprzeklinałem przy malowaniu :) Niestety nic nie pomogło. Ostatecznie wszystkie te miejsca gipsowałem na nowo. Robiłem mix farby, gipsu i wody, później grunt i malowanie. Nie ma śladu, ale w kilku nowych miejscach wyszło znowu. Dużo tego nie ma więc zasłoniłem regałem :)
radpl

lisosek
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2011, 09:12
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: "Odpadające" sufity

Post autor: lisosek » 15 lut 2012, 22:06

O prosze, to widze ze nie tylko u mnie "wykwalifikowani fachowcy" pracowali ;) Dziekuje za odpowiedzi.
P.S. Ja tez sie naprzeklinalam przy gipsowaniu :P

mivchal
Posty: 41
Rejestracja: 30 mar 2011, 11:51
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: "Odpadające" sufity

Post autor: mivchal » 16 lut 2012, 16:47

Witam
Co do odpadającego tynku, widzę ze tylko mieszkańcy I Etapu miały z tym problem , wydaje mi sie ze tynki w pierwszym etapie były kładzione przed zima i nie wyschły dobrze.

BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: "Odpadające" sufity

Post autor: BabaJaga » 26 lut 2012, 19:36

no my jesteśmy z II etapu i mamy ten sam problem z malowaniem i też tylko na ścianach dzialowych

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości